Monitory NEC

Ultra cienkie ramki w nowych monitorach NEC, do biura i dla początkującego fotografa

Nowe monitory MultiSync E221N, E241N oraz NEC EX241UN zaprojektowano z wykorzystaniem ultra cienkiej obudowy oraz najnowszej technologi przyjaznej dla zdrowia. Ultra cienka ramka o szerokości 1mm z trzech stron, najnowsze technologie w postaci Low Blue Light Plus, Flicker-free, EnergyStar 7.0 i inne, sprawiają że nowe wyświetlacze NEC znakomicie wpisują się w najnowsze trendy wzornictwa i ekologi.

NEC EX241UN

NEC MultiSync E221N to 21.5 calowy panel AH-IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, jasności 250cd/m² oraz kontraście wynoszącym 1000:1. Zaimplementowana najnowsza technologia Low Blue Light Plus chroni oczy i zapewnia doskonałe samopoczucie użytkownikowi podczas wielogodzinnych sesji przed monitorem. Technologia Low Blue Light odfiltrowuje tylko emisję niebezpiecznego niebieskiego światła i ogranicza migotanie, przez co zapewnia bezpieczeństwo oczom bez pogarszania rzeczywistej reprodukcji barw przez monitor.

NEC E221N

Monitor NEC E221N to doskonała propozycja do profesjonalnego biura, pracy w wykorzystaniem wielu monitorów lub po prostu jako dodatkowy, drugi monitor.

E241N to bliźniacza konstrukcja, większy, bo 24 calowy ale o tej samej rozdzielczości i tych samych parametrach technicznych i technologicznych jak E221N. Dzięki ultra cienkiej ramce, wynoszącej 1mm, E241N zajmuje mniej miejsca na biurku niż klasyczne monitory 24 calowe a jego elegancki i zgrabny wygląd wnosi do otoczenia świeży powiew profesjonalizmu.

NEC E241N

Pełny opis, ceny i dostępność na stronie naszego sklepu: E221N, E241N

Dopełnieniem oferty monitorów z ultra cienką ramką jest model EX241UN. Monitor ten jest bardzo charakterystyczny i mocno wyróżnia się na tle innych podobnych rozwiązań. W modelu tym zastosowano naprawdę ultra cienką, wynoszącą tylko 0,8mm grubości i to z 4 stron!

NEC EX241UN

Co ciekawe, sterowanie monitorem odbywa się za pomocą klasycznych przycisków umiejscowionych z tyłu panelu.

NEC EX241UN

To nie wszystko, EX241UN zachwyca także wyświetlanym obrazem i parametrami. Dokładna wielkość monitora to 23.8 cala, rozdzielczość typowa, 1920×1080. Panel AH-IPS ze 100% pokryciem przestrzeni sRGB. Możliwość kalibracji sprzętowej dzięki aplikacji SpectraView II (aplikację i czujnik należy dokupić oddzielnie, np taki: NEC SVII KIT). W monitorze zastosowano także funkcję kontroli jednorodności Uniformity Control, która zapewnia spójny obraz na całej powierzchni ekranu.

Wszystkie te cechy sprawiają, że monitor EX241UN jest bardzo ciekawą propozycją nie tylko dla nowoczesnego biura, multi-monitorowych stanowisk czy ścian wideo, ale przede wszystkim dla zaawansowanych fotografów i grafików.

NEC EX241UN

Szczegóły, pełny opis i cena: EX241UN

NEC EX241UN