Poligrafia-druk

Blog Poligrafii: nowości w druku

Torby

Torby bawełniane z nadrukiem – praktyczny eko gadżet reklamowy

Torby bawełniane z nadrukiem – praktyczny eko gadżet reklamowy

Szukasz pomysłu na gadżet reklamowy, który przypadnie do gustu Twoim klientom? Postaw na torby bawełniane z nadrukiem! Są praktyczne i przyjazne dla natury, a dzięki umieszczonemu na nich logo firmy mogą stanowić jej skuteczną reklamę zawsze wtedy, gdy będą używane. Sprawdź, kiedy, dlaczego i jak je zamówić!

Kiedy warto zamówić torby bawełniane z nadrukiem?

Gadżety reklamowe jak torby bawełniane z nadrukiem mają wszechstronne zastosowanie i wiele zalet, dlatego sprawdzą się praktycznie dla każdej firmy.

Torby z logo firmy mogą być rozdawane podczas eventów, na przykład jak targi, konferencje, szkolenia, otwarcia. Mogą być również dodawane do zakupów bezpłatnie lub przeznaczone do kupna w sklepach firmy.

Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem doskonale nadają się dla firm w branży handlowej, lecz nie tylko. Również mogą one posłużyć jako użyteczny gadżet reklamowy w firmach działających w innych branżach, na przykład usługowej. Często wybierane są również jako forma promocji wydarzeń, miast, powiatów czy gmin.

Bawełniane torby ekologiczne – zalety

Torby wykonane z bawełny mają wiele zalet, dlatego dzisiaj są one bardzo często używane jako gadżety reklamowe. Dlaczego warto je zamówić?

  • Są wielorazowe – można korzystać z nich wielokrotnie, dzięki czemu są nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale również skutecznie promują firmę.
  • Są praktyczne – sprawdzą się podczas zakupów, do szkoły, na uczelnię, w pracy, na wakacjach.
  • Są wytrzymałe – dzięki temu, że są wykonane z trwałych, wysoce odpornych na uszkodzenie materiałów, mogą posłużyć na znacznie dłużej niż torby plastikowe.
  • Są różnorodne – można kupić je w wielu kolorach, wielkościach i formatach, mogą mieć długie lub krótkie uszy.
  • Są ekologiczne – do ich produkcji stosowane są naturalne materiały, które nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska i są biodegradowalne.
  • Są personalizowane – ekologiczne torby mogą być wykończone nadrukami wykonanymi na indywidualne zamówienie.
  • Są niedrogie – torby bawełniane z nadrukiem dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Jak zamówić torby bawełniane z nadrukiem?

Zamówienie toreb bawełnianych wykończonych nadrukiem nie jest dzisiaj problemem. Są one oferowane przez firmę Artpress – producent gadżetów z nadrukami reklamowymi.

Do wykonania torby konieczne jest przekazanie projektu graficznego, który ma być na niej zrealizowany.

Najczęściej torby bawełniane z nadrukiem wykańczane są za pomocą techniki sitodruku, która pozwala na uzyskanie wyraźnego i trwałego znakowania. Taka torba może być wielokrotnie prana bez szkody dla nadruków.

Zlecenie na wykonanie toreb z nadrukiem można przekazać do producenta również za pośrednictwem internetu. Wtedy gotowe torby bawełniane z nadrukiem będą dostarczone do klienta kurierem lub inną, uzgodnioną formą dostawy.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.